Konteyner Kiralama

312014115741Rema  Konteyner olarak sıfır, 2. el konteyner satışı yapmaktayız. Ayrıca yaşam konteynerve iso yaşam konteyner her çeşidini kiralama yolu ile müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Kiralık konteyner için daha detaylı bilgiyi bizimle iletişime geçerek edinebilirsiniz.

Kiralama hizmetlerimiz konteyner ve Yaşam Konteyner’ı olarak yurt içi ve yurt dışı olmak üzere yapılmaktadır.

Globalleşen dünyada bizim Rema  olarak bu hizmeti vermemizin ekonomiye katkısı büyüktür. Depolarda uyuyan malları güncelleştirip değerli müşterilerimizin hizmetlerine sunmaktayız.Kiralama yöntemi yaşam konteyner olarak kiralık ofis konteyner, kiralık şantiye konteyner, kiralık yemekhane konteyner, kiralık yatakhane konteyner, kiralık WC konteyner, kiralık güvenlik kabini olmak üzere çeşitlendirilebilir. Ayrıca kiralık yük konteynerlerini kiralık 16,8 m2 ’lik konteyner,kiralık 21 m2’lık konteyner,kiralık , kiralık , kiralık flat rack olarak çeşitlendirebiliriz.Kiralama yönteminde müşteri konteynerin gelip gitme hizmete sunulma aşamasında hiçbir şeye karışmaz. Gerekli Vinç ve nakliye hizmeti firmamız tarafından karşılanmaktadır.Müşteri sadece kiralanan konteynerin yerini tespit eder.Faturası kesilen konteyner bedelini havale yolu ile öder.

Kiralama aylık 1 aylık , 3 aylık, 6 aylık, yıllık olamak üzere çeşitlendirilebilir. Verilen ürünün hasarsız bir şekilde geri gelmesi çok önemlidir.Eğer hasar var ise profesyonel ekibimiz hasar tespiti  yapıp gerekli çalışma yapıldıktan sonra masraf faturası uygun bir şekilde müşteriye çıkartılır.Müşteri sözleşme gereği çıkan faturayı ödemek zorundadır. Kiralanan konteynerlerin bakım ve onarımı müşteriye daha iyi hizmet verebilmek için mevcut depolarımızda yapılmaktadır. Hedefimiz müşteri memnuniyetidir.

Firmamız istenilen nitelikte ve ölçüde kiralık konteyner hizmeti vermektedir.

Asıl konumuz olan kiralık konteyner bölümü açıklamadan önce; konteyner nedir, ne amaçla kullanılır, tarihçesi nedir ve ne gibi çeşitleri vardır bunlardan bahsetmemiz gerekir. Çünkü taşımacılık ve uluslararası nakliye sektörü gün geçtikçe ilerlemekte, şuan birçok sanatçı bile konteynerler sayesinde taşınıyor, WC kullanıyor, hatta yemek yiyorlar.

. Ayrıca konteyner sektörü günden güne gelişim göstererek aşağıdaki çeşitlere ulaşmıştır;